Nabídka práce > Rozpočtář/ka

Rozpočtář/ka

Náplň práce

- příprava a vypracování výkazů výměr
- příprava, zpracování, sestavování a kontrola rozpočtů
- jednání s klienty - technické konzultace

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ve stavebním oboru
- zkušenosti s tvorbou výkazů výměr a položkových rozpočtů
- znalost rozpočtářských programů výhodou ( KROS, Callida..)
- orientace ve stavebních výkresech
- základní znalost AUTOCADU
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení (dle zkušeností v oboru )
- možnost práce na živnostenský list
- možnost práce z domova ( není nutné dojíždět do kanceláře)
- pozice vhodná i pro ženy na mateřské dovolené, nebo aktivní invalidní důchodce

Další informace

Firma Budgets4U s.r.o. poskytující komplexní služby v oblasti cenového managementu, rozpočtování a kalkulaci staveb hledá vhodného kandidáta/ku na pozici rozpočtář/ka.

Informace o pozici

  • Budgets4U s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25000 - 40000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Vhodné pro: ženy na mateřské dovolené, invalidní důchodce