Nabídka práce > Poradce ve změnu životního stylu

Poradce ve změnu životního stylu

Náplň práce

Do našeho kosmeticko-výživového centra v Brně hledáme nové kolegy, kteří mají zájem o zdravý životní styl, sport a výživu. Práce je vhodná i pro studenty a maminky na MD.
Zabýváme se nutričním poradenstvím, prevencí zdraví, regulací hmotnosti, sportovní výživou a proměnami image. Pořádáme i minikurzy péče o pleť.
Jedná se o práci v zavedeném studiu s možností vlastního rozvržení pracovního času. Nevyžadujeme zkušenosti, pouze zájem o obor. Vybrané uchazeče důkladně zaškolíme. Veškeré proškolení zajišťují naši odborní poradci.

Náplní práce je:
- vedení konzultací s klienty ve studiu
- měření na diagnostickém analyzéru
- sestavení dlouhodobého programu spolupráce, úprava jídelníčku a pitného režimu, předcházení a řešení příčiny zdravotních problémů
- komunikace s klienty, kontrola výsledků

Požadavky

Požadujeme:
- věk nad 18 let
- zájem o některý z oborů (detoxikace, redukce váhy, sportovní výživa, péče o pleť, proměny image)
- ochotu vzdělávat se, praxe v oboru není nutná
- komunikativnost,
- spolehlivost,
- příjemné vystupování

Nabízíme

Co nabízíme?
- práci v mladém a příjemném kolektivu
- rekvalifikační kurzy ve všech oblastech dle Vašeho zájmu zdarma
- pravidelná školení
- adekvátní výdělky
- flexibilní pracovní doba (možnost práce na hlavní i vedlejší činnost)
- finanční ohodnocení dle odvedené práce
- možnost profesního růstu

Další informace

Stručný životopis s telefonním kontaktem zašlete na email: nohelova.v@seznam.cz

Informace o pozici

  • Studio FIT
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 250 Kč/hodinu
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty, matky na MD, důchodce
  • Místo pracoviště: Rooseveltova 6/8