Nabídka práce > Skladový kontrolor - Rychnov nad Kněžnou - vhodné i pro absolventy

Skladový kontrolor - Rychnov nad Kněžnou - vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Rádi byste nastartovali Vaší kariéru nebo využili dvé dosavadní zkušenosti v úspěšné automotive společnosti? Jste pečliví, máte rádi pořádek a navíc se domluvíte anglicky nebo polsky?

Pak hledáme právě Vás!

Pozice je vhodná i pro absolventy

Co Vás čeká:

• vedení skladového hospodářství
• komunikace s výrobním závodem a dodavateli
• plánování dopravy/nakládek
• provádění inventur
• Vedení evidence obalů
• Objednávání spotřebního materiálu
• Evidence účetních dokladů

Požadavky

CO od Vás očekáváme:

• SŠ s maturitou
• Komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny
• Znalost MS Office
• Zkušenosti ve výrobní logistice, praxe v automotive výhodou
• Praktické zkušenosti se systémem SAP vítány
• Odolnost proti stresu
• Ochotu pracovat ve směnném provozu
• Ochotu pracovat v týmu
• Časovou flexibilitu
• Pečlivost, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme

Co Vám nabízíme:

• Práci v úspěšné mezinárodní automotive společnosti
• Seberealizaci a možnost rozvoje při nastavovaní procesů
• Stravenky
• Dovolenou navíc
• Motivují finanční ohodnocení

Další informace

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat na tel. 778 76 46 68 nebo na mailu martina.tuckova@randstad.cz

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Logistika a doprava, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: angličtina nebo polština na komunikativní úrovni
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky, bonusy na dovolenou, Vánoce a Velikonoce
  • Místo pracoviště: Lipovka u Rychnova nad Kněžnou