Nabídka práce > Vedoucí výroby OBJ1132

Vedoucí výroby OBJ1132

Náplň práce

vedení kolektivu výrobních operátorů a teamleaderů
-motivace, kontrola a organizace týmu
-dohled a odpovědnost za plnění výrobního plánu
-řízení výroby, zajištění kvality výrobků dle požadavků zákazníka
-zajištění dodržení výrobních cílů
-reporting nadřízeným
-sbírání informací o výrobě, prezentace výsledků a řešení problémů TOP managementu
-zlepšování interních procesů
-kontrola zmetků, odpadu, víceprací a dodatečných prací
řešení nestandardních situací ve výrobě
-podílení se na nových projektech

Požadavky

-zkušenosti s vedením kolektivu min. 200 lidí a řízením výroby v automotive
-zkušenost s vícesměnným provozem
-aktivní znalost AJ
-zkušenosti se zaváděním a využíváním nástrojů štíhlé výroby (5S, SMED, TPM, Kanban)
-flexibilita, odolnost vůči stresu, cílevědomost a tah na branku

Nabízíme

-zázemí nadnárodní firmy
-možnost osobního i kariérního růstu
-motivující systém odměňování a roční bonusy při splnění plánů
-zaměstnanecké benefity (příspěvky na stravování,..)
-příspěvek na penzijní připojištění
-oblast Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství,
  • Plat: 50. - 80. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny