Nabídka práce > Odborný prodejce kuchyní - Brno

Odborný prodejce kuchyní - Brno

Náplň práce

Pro společnost zabývající se prodejem nábytku a bytových doplňků hledáme vhodné uchazeče na pozici Odborného prodejce kuchyní.

Nebaví Vás stávající práce? Chcete změnu? Chcete pracovat pro úspěšnou společnost působící v oblasti nábytku? Chcete se v práci vzdělávat, radit zákazníkům a být součástí profesionálního a přátelského týmu? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, hledáme právě VÁS!

Co bude náplní Vaší práce:

- grafické zpracovávání návrhů kuchyní v příslušných grafických programech

- zaměřování kuchyní

- odborné poradeství

- prodej a péče o zákazníka

Požadavky

- silný pro-zákaznický přístup

- vstřícné, taktní a příjemné vystupování

- zkušenosti s prodejem zboží/služeb výhodou

- znalost práce v grafických programech

- schopnost návrhů kuchyní dle přání zákazníka

- časová flexibilita (nutnost odpracovat dva víkendy v měsíci, volno v týdnu, předem stanovené měsíční rozpisy směn)

Nabízíme

- HPP na plný úvazek

- nástupní mzda od 20.000 Kč (junior) až 30.000 (senior) -> může se lišit dle Vašich zkušeností

- motivující provizní systém z prodeje (reálná možnost vydělat si až trojnásobek měsíčního platu)

- slevy na firemní produkty

- pravidelný systém vzdělávání

- zázemí stabilní společnosti a silného hráče na trhu s prodejem nábytku

Další informace

Pokud Vás nabídka zaujala, pojďte pracovat! Neváhejte se nám ozvat a sdělíme Vám více.

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000-40000 Kč/měs
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Modřice