Nabídka práce > OPERÁTOR SERVISNÍHO CENTRA S NJ (OBJ455)

OPERÁTOR SERVISNÍHO CENTRA S NJ (OBJ455)

Náplň práce

-Telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky z různých evropských zemí (převážně Německo,
Rakousko, Česká Republika, Slovensko)
-Příjem a zpracování zákaznických požadavků
-Zajišťování a kontrola včasné reakce servisních partnerů, informování zákazníků
-Komunikace s evropskými pobočkami firmy a s jejími partnery
-Návrhy nových a zlepšování stávajících procesů

Požadavky

-Výborná znalost německého jazyka
-Velmi dobré komunikační schopnosti
-Zájem o zákaznický servis
-Aktivní a iniciativní osobnost
-Aktivní znalost anglického jazyka velkou výhodou
-Zkušenost z pozice telefonního operátora výhodou
-Ochota práce na směny

Nabízíme

-Zázemí mezinárodní expandující společnosti
-Různorodou a perspektivní práci
-Malé pasivní zákaznické centrum
-Denní využití cizích jazyků
-Zajímavé mzdové ohodnocení
-Smlouvu na dobu neurčitou
-Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
-Dotované stravování
-5 týdnů placené dovolené
-Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
-Místo práce: Praha 7

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostatní, Služby, Telekomunikace,
  • Požadované jazyky: Výborná znalost německého jazyka
  • Plat: 25 000 - 35 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha