Nabídka práce > Strážný/Vrátný - Zlín vhodné pro inval.důchodce (ozz,čid)

Strážný/Vrátný - Zlín vhodné pro inval.důchodce (ozz,čid)

Náplň práce

- Kontrola a evidence vstupujících osob
- Základní administrativa
- Občasné krátké pochůzky

Požadavky

- Věk min. 18 let
- Čistý trestní rejstřík
- Příjemné vystupování
- Důslednost a spolehlivost
- Praxe na podobné pozici je výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme

- Uplatnění pro osoby se zdravotním znevýhodněním (OZZ), ČID, PID
- Hlavní pracovní poměr, zkrácený úvazek
- Možnost volby směn a místa výkonu práce (dle dojíždění, rodinné a zdravotní situace)
- Výhodné mobilní tarify a příspěvek na dopravu
- Férovou komunikaci a přístup všech zaměstnanců
- Pracovní uniforma samozřejmostí
- Možnost záloh
- Nepřetržitý provoz
- Denní/noční, 12-ti hod. směny

Informace o pozici

  • AVES PLUS spol. s r. o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: až 75 kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: OZP, ČID, PID, inval.důchodce
  • Místo pracoviště: Zlín