Nabídka práce > Navyšujeme mzdu, moderní výroba - nástup ihned!

Navyšujeme mzdu, moderní výroba - nástup ihned!

Náplň práce

Nebaví Tě dojíždět daleko za prací?
Chceš pracovat v přátelské a stabilní společnosti přímo v Ústí nad Labem?
Pojď se zapojit do týmu firmy, jejíž strategií je vytvářet skvělý zážitek z jízdy, pojď se podílet na výrobě výtahů!

Máš zkušenosti z některé výrobní společnosti jako výrobní operátor, operátor na CNC nebo jako operátor skladu?

Hledám právě tebe!!!!

Požadavky

- chuť do práce a spolehlivost
- přesnost a manuální zručnost
- ochota pracovat ve směnném provoze – víkendy jsou volné
- na vzdělání nezáleží, důležité je, co umíš

Nabízíme

- skvělou výši fixní mzdy (od 105 Kč/hod.) + příplatky + odměny, tarif se odvíjí od Tvých znalostí a zkušeností
- práce na HPP, šance na přestup do kmene společnosti po půl roce
- stravenky v hodnotě 90,- Kč za odpracovanou směnu + unišeky v hodnotě 2000,- Kč za rok
- profesionální školení, firemní akce apod.
- 25 dní dovolené za kalendářní rok
- profesní růst
- dobrá dopravní dostupnost do zaměstnání

Další informace

V případě Vašeho zájmu mě neváhejte kontaktovat na uvedeném emailu nebo telefonu.

Těším se na Vaše reakce!!!

Informace o pozici

  • Randstad s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 21000 - 23000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, unišeky, 25 dní dovolené, školení, firemní akce apod.
  • Místo pracoviště: Předlice