Nabídka práce > Účetní (OBJ526)

Účetní (OBJ526)

Náplň práce

• kontrola a účtování faktur přijatých i vydaných
• průběžná kontrola zaúčtovaných položek
• banka, pokladna, konfirmace pohledávek a závazků
• příprava podkladů pro zpracování DPH a kontrolních hlášení
• komplexní odpovědnost za účetnictví vybraných firem
• zpracování reportů a analýz pro vedení společnosti
• účtování a účetní evidence majetku, odpisy
• správa sald pohledávek a závazků

Požadavky

• SŠ vzdělání ekonomického směru
• podmínkou je praxe alespoň 2 roky na pozici hlavní účetní / samostatná účetní, ve společnosti, která působí ve stavebním nebo podobném oboru
• znalost podvojného účetnictví, účetních předpisů a daňové legislativy
• dobrá znalost práce na PC (zejména Excel, Word)
• odpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

• zajímavou práci v příjemném prostředí společnosti
• zázemí silné společnosti s 20tiletou zkušeností v oboru
• zajímavé platové ohodnocení
• nástup ihned
• místo pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Plat: 25 000 - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek