Nabídka práce > Kuchař / Pizzař

Kuchař / Pizzař

Náplň práce

- zpracování pizz a příprava hotových pokrmů k výdeji,
- zodpovědnost za dodržování technologických postupů při výrobě pizz a za kvalitu zpracování,
- dodržování hygienických zásad a pracovních pravidel,
- podíl na pravidelném úklidu kuchyně.

Požadavky

- zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok anebo výuční list v oboru kuchař
- chuť do práce, spolehlivost, pracovní nasazení, zájem zaučit se a zdokonalovat se v oboru
- bezúhonnost

Nabízíme

- zaučení do zpracování pizz a souvisejících činností
- vstřícný přístup, rodinnou atmosféru,
- stabilní příjem, osobní ohodnocení po uplynutí zkušební doby.
- stravování v restauraci v hodnotě 150,-/den.
- pracovní dobu dle dohody, nejlépe na směnný provoz.
- nástup možný ihned.

Další informace

Jsme malá zavedená restaurace s pizzerií. Kromě pizzy vaříme poctivé pokrmy české kuchyně vše z čerstvých surovin a s láskou. Příprava pizzy probíhá v prostoru restaurace. Hledáme kuchaře - pizzaře, který bude mít chuť se zaučit a odvádět krásné byť náročné povolání.

V případě zájmu nás kontaktujte na uvedený tel.: 777 304 058 nebo e-mail: info@pizzanazastavce.cz a uveďte prosím svoji poslední zkušenost na podobné pozici a důvod, proč chcete právě u nás pracovat.

Informace o pozici

  • Tomáš Papiež
  • Středočeský kraj
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20 000 - 35 000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Štěchovice, Praha Západ