Nabídka práce > Farmaceut Nemecko

Farmaceut Nemecko

Náplň práce

Práca farmaceuta v nemeckej lekárni. Väčšinou sa jedná o mestské lekárne v mestách do 200.000 obyvateľov, alebo v menších nákupných centrách.
Na úvod (niekoľko mesiacov) ste zaškolení priamo majiteľom lekárne alebo služobne staršími kolegami. Pracovná doba sa prísne dodržiava, možné nadčasy bývajú buď preplatené, alebo možnosť si ich vybrať formou dovolenky.
Ubytovanie v prijateľnej cene Vám bude nájdené priamo budúcim zamestnávateľom.
Náš nemecký partner sa spoločne s Vami zúčastňuje pracovného pohovoru. Sme Vám nápomocní pri vybavovaní aprobácie. Cestovné na pracovný pohovor a ubytovanie počas pohovoru Vám bude preplatené.
Máme otvorených viacero pracovných pozícii po celom Nemecku, v prípade ak nami otvorené pozície nezodpovedajú Vašim požiadavkám, dokážeme Vám nájsť miesto cielene. Možnosť práce aj pre páry, alebo spolužiakov.

Požadavky

Základné požiadavky na kandidátov: Ukončené VŠ štúdium farmácie (Magister). Veľmi dobré znalosti NJ (minimálne B2 certifikát alebo iný obdobný doklad potrebný na uznanie vzdelania). Na účasť na pohovore v lekárni postačí byť na jazykový certifikát prihlásený. Absolventi a mladí kandidáti sú vítaní. Očakáva sa pripravenosť kandidáta presťahovať sa do Nemecka, podmienka je odpracovať min. 6 mesiacov.

Nabízíme

Kandidát získa pracovnú zmluvu na dobu neurčitú priamo s nemeckou lekárňou, sú za neho odvádzané všetky odvody a poistenia. Pracovná doba 40 hodín týždenne, 33 dní dovolenky. Dĺžka pracovnej doby sa zvykne v Nemecku dodržiavať, v prípade dlhšej práce sú Vám nadčasy preplatené, alebo si môžete vybrať dovolenku.

Informace o pozici

  • MANA SK s.r.o.
  • Zahraničí
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: nemecký jazyk
  • Plat: 3200 EUR
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolvent VŠ farmacie
  • Místo pracoviště: Nemecko