Nabídka práce > Hospodyně - plný úvazek, služební automobil

Hospodyně - plný úvazek, služební automobil

Náplň práce

Náplň práce:
- úklid domácnosti
- vyzvedávání dětí a jejich rozvoz na zájmové kroužky
- hlídání dětí
- nákupy
- pomoc se základním vedením domácnosti (zajištění drobných oprav, apod.)

Požadavky

- minimálně střední, ale preferujeme vysokoškolské vzdělání s pedagogickým zaměřením
- čistý trestný rejstřík
- řidičský průkaz (aktivní řidič/ka)
- příjemné vystupování, dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- práci ve velmi příjemném prostředí
- zaměstnanecký poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- služební automobil s možností využití i pro osobní účely

Další informace

Podrobnější informace poskytneme při osobní schůzce. Prosíme o zaslání životopisu a následné doručení referencí.
Typ úlohy: Plný úvazek
Plat: 20 000,00 Kč až 25 000,00 Kč /měsíc

Informace o pozici

  • Sprout s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Služební automoil i k soukromému užívání
  • Místo pracoviště: Černošice