Nabídka práce > Recepční sportcentra + obsluha kavárny

Recepční sportcentra + obsluha kavárny

Náplň práce

- komunikace se zákazníky

- obsluha kavárny (příprava nápojů a drobného občerstvení)

- prodej zboží a služeb

- vyřizování tel. hovorů, zpracování el. pošty

- základní administrativa

- práce s rezervačním a pokladním systémem

Požadavky

- min. SŠ vzdělání (s maturitou), věk min. 18 let

- praxe v gastronomii či na recepci výhodou

- výborné komunikační dovednosti

- příjemné vystupování, ochota k zákazníkům

- český jazyk – rodilý mluvčí, anglický jazyk – alespoň mírně pokročilý (na komunikativní úrovni), další jazyk výhodou

- znalost práce na PC (MS Office, internet)

- časová flexibilita (otevřeno vč. víkendů a státních svátků)

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

- kladný vztah ke sportu

- čistý TR

- potravinářský průkaz

Nabízíme

- moderní a příjemné pracovní prostředí

- mladý a přátelský kolektiv

- firemní oděv

- motivační složka

- firemní benefity (zvýhodněné sportování a stravování)

- výborná dostupnost (metro, autobusové zastávky) Badminton Aréna Skalka se nachází v OC Tesco v těsné blízkosti metra Skalka.

Informace o pozici

  • Badminton Skalka SE
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk (mírně pokročilý)
  • Plat: 100-120 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: zvýhodněné stravování a sportování, mladý kolektiv, firemní akce
  • Vhodné pro: studenty VŠ