Nabídka práce > Hledáme přípraváře, stavbyvedoucího

Hledáme přípraváře, stavbyvedoucího

Náplň práce

Stavební a výrobní firma se specializací na montované domy působící v Středočeském kraji a Praze hledá pracovníka.

Práce: zajišťování přípravy staveniště, koordinování činností podřízených pracovníků, dodavatelů materiálu a subdodavatelů, kontrola kvality prováděných práci, plánování, řízení, kontrola a dohlížení na dodržování ČSN, zajišťovaní hospodárnosti.

Požadavky

Požadavky: VŠ/SŠ se stavebním zaměřením, praxe v oboru, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz skupiny B, znalost ruského jazyka. Výhodou bude, pokud mimo jiné budete mít zkušeností s realizací suché výstavby, ŽL.

Nabízíme

Nabízíme: dobré a motivační ohodnocení, školení, firemní auto, počítač, telefon, v případě potřeby ubytování.
Pracoviště Beroun. Kontakt 773677832

Informace o pozici

  • Julian
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český,ruský
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Beroun