Nabídka práce > Obchodní zástupce/zástupkyně - velkoobchod

Obchodní zástupce/zástupkyně - velkoobchod

Náplň práce

- vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti obalového materiálu,
hygienického sortimentu
- tvorba a prezentace nabídek
- péče o stávající zákazníky firmy
- nabídka nových produktů u zákazníků, následná komunikace

Požadavky

- SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B - podmínkou
- Obchodní znalost
- Dobrou komunikační schopnost, reprezentativní vystupování
- Odolnost vůči odmítnutí, stresu
- Všeobecný přehled
- Znalost svého regionu (Praha a okolí)
- Uživatelská znalost PC /word, excel, office, internet
- Praxe v obdobné pozici výhodu nikoli podmínkou

Nabízíme

Nabízíme:
- samostatnou práci s vysokou mírou odpovědnosti
- práce v mladém menším kolektivu
- základní plat + osobní ohodnocení + bonusy
- roční odměny
- mobilní telefon, služební PC, služební vůz i pro soukromé účely
- možnost home office
- 4 týdny dovolené

Informace o pozici

  • LP EKO s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Aj - komunikativně
  • Plat: na základě praxe
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, služební vůz i pro osobní účely, firemní vzdělávání
  • Místo pracoviště: Praha 5, Zličín