Nabídka práce > ASISTENTKA

ASISTENTKA

Náplň práce

• komplexní administrativní podpora,
• komunikace s partnery a dodavateli,
• nábor nových zaměstnanců a partnerů,
• tvorba nabídek a prezentací v PowerPointu a Wordu,
• schopnost a znalost copywritingu výhodou,
• spolupráce na PR činnosti,
• podpora marketingové činnosti,
• zástup manažerky agentury při dovolené,
• asistentka pro CEO – pochůzky, vedení jeho diáře, sjednávání schůzek.

Požadavky

• VŠ vzdělání (marketingově zaměřený obor výhodou),
• samostatnost a chuť učit se novým věcem,
• znalost práce na PC a psaní všemi deseti,
• aktivní přístup k práci, schopnost samostatně si organizovat práci a stanovit priority,
• časovou flexibilitu,
• výbornou znalost češtiny a angličtiny,
• uživatelskou znalost MS Office,
• odolnost vůči stresu a trpělivost,
• profesionální přístup a potřebu dotahovat věci do konce.

Nabízíme

• zajímavou a různorodou práci na HPP v prostředí rostoucí firmy,
• milý kolektiv lidí a příjemné pracovní prostředí,
• neomezený paušál a mobilní internet pro osobní užití,
• klimatizovanou kancelář v centru Olomouce,
• možnost pravidelných home office.

Další informace

Pokud vás tato nabídka zaujala, pošlete nám své CV na email prace@eltoro.cz. Přiložte aktuální fotografií a pár vět o tom, proč byste s námi chtěla spolupracovat.
Nebudeme-li vás kontaktovat do 14 dnů po obdržení odpovědi, nebyli jste vybráni. Bližší informace o pracovní pozici podáme pouze při osobním pohovoru.

Informace o pozici

  • El TORO.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Olomouc