Nabídka práce > Realitní makléř/ka

Realitní makléř/ka

Náplň práce

Náplní práce je zprostředkovávání prodeje a pronájmu nemovitostí.

Vše Vás moc rádi naučíme, sami jsme tak také začínali, zkušenost výhodou, ale ne podmínkou.

Požadavky

poctivost, dobré komunikační dovednosti, slušné vystupování, řidičský průkaz skupiny B + vlastní vozidlo, chuť k dlouhodobé spolupráci, samostatnost, zodpovědnost, bezúhonnost

Nabízíme

• rodinný kolektiv
• zásluhové ocenění
• benefity
• individuální pracovní doba
• zázemí ve stabilní firmě

Další informace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Více o naší společnosti se dozvíte na www.reality-vasatova.cz.

Naučíme, zapracujeme, předáme dlouholeté zkušenosti.

Informace o pozici

  • reality Vašatová
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 20 000 - 50 000 (dle výkonu)
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Hradec Králové