Nabídka práce > Optometrista/optometristka Kladno

Optometrista/optometristka Kladno

Náplň práce

- Aplikace a kontrola kontaktních čoček
- Stanovení objektivní/ subjektivní refrakce
- Prodej a výběr kontaktních i brýlových čoček
- Komunikace s klienty
- Vedení běžné administrativy spojené s chodem oční optiky
- Vše Vás rádi naučíme!

Požadavky

- Středoškolské vzdělání s maturitou, nebo vysokoškolské
- Práce vhodná i pro absolventy, které rádi zaškolíme
- Chuť učit se novým věcem
- Pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, profesionální přístup ke klientům

Nabízíme

- Práci v dynamickém kolektivu
- Možnost dalšího profesního růstu
- Zaměstnanecké benefity
- Zajímavé finanční ohodnocení i bez dosavadních zkušeností
- Vzhledem ke spojení ordinace s oční optikou je zajištěna široká klientela
- Nástup možný ihned

Další informace

Společnost Oculeus, s.r.o. je na trhu více jak 23 let, s 50 tisíci ošetřených pacientů, s nejmodernějším vybavením v příjemném prostředí naší ordinace a optiky.

Informace o pozici

  • Oculeus, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český jazyk, další jazyky výhodou - ne však podmínkou!
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: K Nemocnici 2306, 272 01 Kladno