Nabídka práce > Instruktor plavání

Instruktor plavání

Náplň práce

Vedení lekcí plavání z vody - lekce pro děti od 6 měsíců do 4 let, od 4 let mohou být lekce už i bez rodičů, s dětmi v dráze vede instruktor lekci ze sucha. Práce na recepci - komunikace s rodiči, vyřizování telefonátů, emailů, úklid. Možnost dlouhodobější spolupráce, možnost uplatnit se i jako vedoucí na táborech a pobytech pro rodiny s dětmi. lekce probíhají v Brně na tř. Generála Píky 11, na Kraví hoře a v Kuřimi.

Požadavky

SŠ, kladný vztah k dětem, komunikační schopnosti, praxe vítána, trenér III. třídy nebo jiné školení nebo VŠ sportovní, možnost domluvy zaškolení a udělání kurzu během práce.

Nabízíme

Kreativní a příjemnou práci s dětmi i s rodiči, možnost dalšího vzdělávání a dalších možností realizování se.
Firma se 17ti letou tradicí v Brně v oboru plavání s dětmi.

Další informace

Možnost nezávazné schůzky a návštěvy pro představu co tato práce obnáší(-:

Informace o pozici

  • PLaváčci s.r.o
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 120/h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty, maminky na mateřské
  • Místo pracoviště: tř. Generála Píky 11, Brno