Nabídka práce > Administrátor/ka Databáze u Greenpeace

Administrátor/ka Databáze u Greenpeace

Náplň práce

Mezinárodní ekologická organizace Greenpeace hledá pro svou českou pobočku vhodného kandidáta na pozici Administrátora Databáze.
Vaším úkolem bude provádět nejrůznější selekce z naší dárcovské databáze pro potřeby fundraisingu, informačních kampaní a péče o dárce. Podílet se na přípravě fundraisingových kampaní, vytvářet analýzy a vyhodnocovat úspěšnost těchto kampaní. Údržba databáze, odpovědnost za obsah i související reporty. Budete mít klíčovou roli v plánovaném přechodu z MS Access na Salesforce.

Náplň práce
● Filtrování a segmentace kontaktů pro fundraisingové a jiné kampaně
● Kontrola a uchování zadávaných dat v databázi
● Ve spolupráci s programátorem zodpovědnost za rozvoj databáze a propojení s jinými systémy

Požadavky

● Spolehlivost, pečlivost, analytické myšlení
● Samostatnost a schopnost plánovat a dodržovat termíny
● Znalost práce s databází Salesforce
● Předchozí zkušenost s prací s Accessem
● Schopnost práce s daty
● Angličtina, další jazyky výhodou
● Výborná znalost Excelu
● Zkušenost s SQL

Nabízíme

● hlavní pracovní poměr
● zázemí mezinárodní organizace
● zajímavou a náročnou práci, která má smysl
● možnost profesního růstu a seberealizace
● přátelský a dynamický kolektiv
● služební telefon

Další informace

Jste člověk, kterého hledáme? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email alex.suchy@greenpeace.org (oba dokumenty v angličtině) do 31.11. V předmětu zprávy uveďte “Administrátor databáze”.

Informace o pozici

  • Greenpeace
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek