Nabídka práce > Nabídka práce na pozici Burzovní makléř

Nabídka práce na pozici Burzovní makléř

Náplň práce

Máte telefon takřka přirostlý k ruce?
Nevadí Vám bavit se s cizími lidmi.?
Chcete si vydělávat díky telefonu, ale nechcete lidem nic nabízet a volat tak, jak volají callcentra?
A navíc si moct ovlivnit velikost svoji výplaty a tím si začít plnit své sny?

Tak na nic nečekejte a zašlete svůj stručný životopis na adresu plnimsisvesny@post.cz

Požadavky

Plnoletost
Trestní bezúhonnost
Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, nebo vyučen s maturitou.
Ale především požadujeme
Časovou flexibilitu
Spolehlivost, samostatnost.
Chuť vzdělávat a rozvíjet sám sebe.
Dobrou výslovnost.
Umět odolat občasnému nátlaku stresu.
Precizní znalost češtiny, nebo slovenštiny
Znalost cizích jazyků na velmi dobré úrovni, převážně mluvené, velkou výhodou.
CHTÍT OSOBNOSTNĚ RŮST, PLNIT SI SVÉ SNY, NESPOKOJIT SE S MALÉM A USILOVNĚ PRO TO DŘÍT

Nabízíme

Práci na HPP.
Možnost kariérnního i osobního růstu.
Neomezenou možnost výdělku + fixní plat od 20000Kč
Práci v prosperující mezinárodní společnosti.
Pomůžeme Vám splnit si své sny.

Informace o pozici

  • Bartončík
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: Od 20000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno - město