Nabídka práce > SENIOR KONSTRUKTÉR

SENIOR KONSTRUKTÉR

Náplň práce

Pro zahraniční společnost, předního výrobce chladící a klimatizační techniky, hledáme uchazeče na pozici:

Náplň práce:
- podílení se na designu klimatizačních jednotek pro kolejová vozidla
- navrhování HVAC částí v Pro/E
- výroba prototypu, testování, schvalování
- příprava technické dokumentace pro Rail HVAC systémy a mezinárodní návštěvy
- řešení technických otázek

Požadavky

- VŠ vzdělání nebo SŠ, ale s praxí (ideálně strojní)
- znalost 3D CAD, Pro/E výhodou
- praxe ve výrobní společnosti
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost MS Office
- ochota cestovat
- organizační schopnosti, týmovost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 40000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Společnost nabízí nadstandardní platové podmínky, flexibilní pracovní dobu, stravování na pracovišti (firemní kantýna), možnost dalšího profesního a osobnostního růstu
  • Místo pracoviště: Kolín