Nabídka práce > IT TRAINER - vhodné i pro absolventy

IT TRAINER - vhodné i pro absolventy

Náplň práce

Máš všeobecný přehled v oblasti IT?

Disponuješ výbornými komunikačními a prezentačními dovednostmi?

Domluvíš se anglicky?

Pak je tato pozice přesně pro Tebe - Pracuj v Hradci a nastartuj svou kariéru ve špičkové IT společnosti..

Co Tě čeká a nemine?

- Poskytování školení a e-learningových kurzů klientům i zaměstnancům o produktech společnosti
- Tvorba tréninkových materiálů
- Vytváření a opravování certifikačních řešení
- Komunikace s oddělením vývoje

Požadavky

- Všeobecná znalost informačních technologií
- Velmi dobrá znalost AJ
- Týmový duch a komunikativní osobnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 25000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - Příspěvky na ŽP/PP - Stravenky - Program Cafateria - Jazyková a produktová školení - Jídelna v místě výkonu práce - Časté firemní akce - Dog friendly - Zázemí stabilní zahraniční společnosti - Moderní budova, skvělé pr
  • Místo pracoviště: Hradec Králové