Nabídka práce > Brigáda v CALL CENTRU, 90 Kč/hod., Jihlava

Brigáda v CALL CENTRU, 90 Kč/hod., Jihlava

Náplň práce

Hledáš brigádu na pár hodin odpoledne nebo soboty? Líbilo by se ti sedět u počítače v moderně vybavené kanceláři? Ať jsi student, maminka na mateřské nebo si chceš zkrátka jenom přilepšit - pojď to zkusit k nám! Jediné co potřebuješ je chuť se učit a nebát se komunikovat.

Pokud jsi:
- přirozeně komunikativní typ
- týmový hráč, co umí táhnout za jeden provaz
- s bezchybným projevem v češtině nebo slovenštině bez vady řeči

Tak určitě pošli svůj životopis, za zkoušku nic nedáš. Směny si naplánuješ podle potřeby - dopoledne/odpoledne- záleží jen na Tobě!

Požadavky

Co od tebe očekáváme?
- musíš být komunikativní a ovládat výborně češtinu nebo slovenštinu bez vad řeči
- odvahu, spolehlivost, loajalitu
- uživatelskou znalost PC
- odpracovat minimálně 6 hodin týdně (maximum je jen na Tobě) :-)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Marketing, média a reklama, Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 CZK do 90 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Ti nabídneme? - za odpracovaných 50 hodin/měsíčně + dalších 500 Kč pro Tebe - motivující složka mzdy až 2200 Kč/měs. - moderní a skvěle vybavené call centrum - bonusový systém - odborná školení - super praxe v rozvíjejícím se oboru, v komunikaci s
  • Místo pracoviště: Jihlava