Nabídka práce > Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)

Elektro inženýr - nástroje a zařízení (vývoj)

Náplň práce

Pojďte uplatnit zkušenosti z údržby zařízení po elektro stránce! Vyznáte se v elektro servisu, umíte zařídit kalibrace měřidel a podílet se na nákupu nových elektro zařízení?

Kromě podpory a koordinace vývojového testovacího oddělení strojírenského závodu v ČR bude spolupracovat s vývojovým centrem v Německu.

Pracovní náplň tedy obnáší:
- mít přehled o testovacích zařízení, jeho údržbu a servis
- zařizovat kalibrace měřidel
- standardizovat a automatizovat postupy a procesy ohl. testovacího SW a minimalizovat lidské chyby
- podílet se na nákupu nových elektro zařízení
- podpora při přesunech elektro zařízeních mezi závody

Požadavky

- elektro vzdělání
- zkušenosti v oboru
- znalost měření / regulace / automatizace při testování nových výrobků a komponentů, dále jeho SW zpracování, tvorba výstupů
- zajímat se o možnosti zlepšování, přicházet s novými nápady
- komunikace s kolegy z Německa - nutná AJ

Prostě víte, co jsou elektrické a neelektrické veličiny, jak se měří, umíte zkontrolovat el. obvody a napájení atd.

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Mzda: 35-45 tis. Kč Nástup: ihned / dohodou Nabízíme: - dovolená navíc - jazykové kurzy - příspěvek na stravování - příspěvek na volnočasové aktivity - příspěvek na penzijní poj.
  • Místo pracoviště: Dačice