Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPU s NJ - zástupce

VEDOUCÍ NÁKUPU s NJ - zástupce

Náplň práce

Na této pozici budete spolupracovat na tvorbě nákupní strategie, reportingu pro management společnosti, prosazovat změny v oblasti nákupu a vytvářet cenotvorby a různé druhy kalkulací. Dále to bude úzká spolupráce s plánováním výroby, optimalizování objednaného množství a termíny dodávek dle potřeby. Analyzovat data z nákupní oblasti, pravidelně administrovat a aktualizovat data v IS a především také zajišťovat plynulost a včasnost dodávek. Řešit reklamace a kvalitativní nedostatky, kontrolovat faktury a řešit objednávky. Naprostou nutností je perfektně komunikovat anglicky nebo německy, protože budete denně komunikovat s vedením společnosti, zákazníky a centrálou v zahraničí.

Požadavky

- VŠ nebo SŠ ideálně ekonomického směru
- Plynulá komunikace v AJ nebo NJ
- Min. 3 roky praxe na stejné či podobné pozici
- Perfektní práce v MS Excel - podmínkou
- Zkušenosti s vedením menšího týmu
- Typ osobnosti s tahem na branku, rychlého zapracování
- Skvělé komunikační a motivační schopnosti
- Ochota občasného cestování do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - každoroční navýšení mzdy - pololetní odměny dle výsledků firmy - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - stravenky - příspěvek na životní pojištění - vzdělávací kurzy, školení
  • Místo pracoviště: Pelhřimov