Nabídka práce > Farmaceutický reprezentant | gynekologie

Farmaceutický reprezentant | gynekologie

Náplň práce

Máte obchodního ducha a zájem o prodej léčiv? Láká Vás denní komunikace s lékaři?

Pak se přihlaste ještě dnes na pozici

FARMACEUTICKÉHO REPREZENTANTA!

Pro stabilní společnost se silným postavením na trhu hledáme kandidáta který bude:
* denně navštěvovat lékaře ve svěřeném regionu
* rozvíjet vztahy s klienty
* propagovat produkty společnosti dané specializace
* organizovat semináře
* pravidelně reportovat Area manažerovi

Požadavky

* VŠ vzdělání (v oblasti farmacie, přírodních věd, chemie výhodou)
* vhodné i pro absolventy, praxe při studiu v prodeji výhodou
* prokazatelný zájem o farmacii a prodej léčiv
* komunikativní dovednosti
* prezenční dovednosti
* organizovanost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 sick days * auto i k osobním účelům * příspěvek na stravování * telefon a notebook * vzdělávací kurzy * důchodové pojištění
  • Místo pracoviště: Kladno