Nabídka práce > Security a VIP Security

Security a VIP Security

Náplň práce

Jedná se o ostrahu na sportovních a kulturních akcích, odehrávajících se v odpoledních hodinách nebo o víkendu.
Práce není extrémně fyzicky náročná avšak vyžadujeme spolehlivost při plnění zadaných úkolů.
Výhodou je znalost cizích jazyků a zkouška strážného.

Požadavky

Důležité požadavky pro tuto práci jsou : zodpovědnost, slušné jednání, časová flexibilita, spolehlivost, loajalita, ochota naučit se nové věci.
Dále požadujeme čistý TR. Pracovník musí disponovat vlastním společenským oděvem, nejlépe tmavým nebo sportovním černým oblečením.

Nabízíme

Práce v přátelském a příjemném kolektivu.
Možnost absolvovat zkoušku strážného.
Potvrzení o brigádě do Vašeho CV i s hodnocením.

Další informace

Informace o pozici

  • INPOS, spol. s r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Ostraha a bezpečnost,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 80 - 100 Kč/hod
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Muže i ženy od 18 let