Nabídka práce > Obchodní zástupce - stavebniny/Mělník

Obchodní zástupce - stavebniny/Mělník

Náplň práce

Pro našeho klienta, zavedenou obchodní společnost se zaměřením na výrobu a prodej stavebních materiálů, hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce pro oblast Mělník.

Náplň práce:
- zajištění aktivního prodeje v daném regionu
- péče o stávající zákazníky a akvizice nových (stavebniny, stavební firmy)
- spoluzodpovědnost za dosažení stanovených prodejních cílů společnosti
- sjednávání obchodních podmínek pro konkrétního zákazníka dle stanovených kompetencí a dle strategie společnosti
- práce s pohledávkami

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání (stavební vzdělání výhodou)
- přehled a praxi v oblasti stavebních materiálů a izolací
- schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
- vysoké pracovní nasazení
- řdičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - motivující mzdové ohodnocení dle vlastních obchodních výsledků - 5 týdnů dovolené - 2 dny zdravotního volna - služební automobil i k soukromým účelům - mobilní telefon - notebook - stravenky v hodnotě 100,-Kč - příspěvek na pojištění odpovědnosti z
  • Místo pracoviště: Mělník