Nabídka práce > Strategický nákupčí

Strategický nákupčí

Náplň práce

Vaším úkolem je přinést business do svěřeného regionu střední a východní Evropy.
Projekty řešíte spolu s nákupním týmem, máte na starosti jeho strategii.
Cílem je rozvíjet dodavatele, získávat nové pro Vaše projekty a pracovat na jejich zlepšování.
Jste zodpovědný/á za dlouhodobou konkurenceschopnost dodavatelů.

Požadavky

VŠ vzdělání preferujeme, ale zkušeným středoškolákům dveře rozhodně nezavíráme.
Hledáme někoho, kdo už v rozvoji dodavatelů zhruba 2–3 roky chodí.
Angličtina na pokročilé úrovni je nezbytná, budete jednat a diskutovat s dodavateli, managementem i kolegy.
Jste energický optimista a týmový hráč? Tak pojďte do toho!

Nabízíme

Vtipnou, otevřenou, prostě skvělou firemní kulturu.
Pohodlné vybavení kanceláří – v zasedačkách se budete cítit jako doma v obýváku.
Neomezené možnosti růstu – chcete časem vycestovat? Proč ne?
Hodně zajímavé finance + benefity jako neustálé vzdělávání, lahůdková kantýna, výlety do zahraničí a spousta týmových akcí.

Informace o pozici

  • Talentica s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: SŠ, VŠ
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Plat: 45 000 - 70 000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: neustálé vzdělávání, lahůdková kantýna, výlety do zahraničí a spousta týmových akcí
  • Vhodné pro: Chcete zaměstnavatele, který Vám sedne? Chcete být tím, kdo rozvíjí business ve firmě? Pro super firmu, kterou rozhodně znáte, hledám veselé a motivované lidi, které nadchne svobodná kultura a skvělé zázemí.
  • Místo pracoviště: Praha