Nabídka práce > POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA, až 35 000 Kč #statistika #ekonometrie

POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA, až 35 000 Kč #statistika #ekonometrie

Náplň práce

Máte vystudovanou pojistnou matematiku, statistiku nebo ekonometrii?

Jste analytický typ?

Máte smysl pro detail?

V tom případě jste ideálním kandidátem na pozici POJISTNÝ MATEMATIK/ČKA do společnosti v Pardubicích.

Na této pozici budete:

- Používat cash-flow modely produktů životního pojištění
- Provádět analýzy pojistného kmene
- Oceňovat portfolia

Požadavky

- VŠ v oblasti – pojistná matematika, statistika, ekonometrie
- pokročilá znalost MS Excel
- analytické a logické myšlení
- znalost anglického jazyka (schopnost porozumět textu)
- smysl pro detail

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Motivující roční bonus počítaný z roční mzdy na základě výkonu - 5 týdnů dovolené - Stravenky - Flexibilní pracovní doba - Sick days - Jazykové kurzy - Příspěvek na životní a penzijní pojištění - Sociální fond na dovolenou nebo kulturní akce
  • Místo pracoviště: Pardubice