Nabídka práce > VEDOUCÍ FRUITISIMO PLZEŇ

VEDOUCÍ FRUITISIMO PLZEŇ

Náplň práce

- řízení a motivace menšího týmu zaměstnanců na svěřených provozovnách

- obsluha zákazníků v přátelské atmosféře
- vždy s úsměvem

- aktivní přístup ke zvyšování obratu a zlepšování efektivity provozu

- kompletní zodpovědnost za zajištění chodu provozovny
- plánování směn

- komunikace s dodavateli

- reporting regionálními managerovi

Požadavky

- nadšení a ochota učit se novým věcem

- úsměv a „ovocný“ pohled na svět

- aktivní přístup k práci a zodpovědnost

- zkušenost s vedením a motivací teamu

- zkušenosti s vysokou úrovní obsluhy zákazníků

- řídící a organizační schopnosti, samostatnost a flexibilita

- komunikační dovednosti na vysoké úrovni

- SŠ s maturitou

Nabízíme

- HPP u dynamické společnosti

- dobré platové ohodnocení + bonusový plán za dosažené výsledky

- možnost kariérního růstu

- flexibilní pracovní dobu

- práci v mladém kolektivu

- prostor pro uplatnění kreativních nápadů

Další informace

„Fruitisimo miluje ovoce, každý den v roce. Není to žádný letní románek, nýbrž celoživotní vášeň, o kterou láskyplně pečuje.“

Informace o pozici

  • Fruitisimo Group
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství, Management,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň - obchodní centrum