Nabídka práce > Vývojář/ka simulací HMI a Infotainment funkcí

Vývojář/ka simulací HMI a Infotainment funkcí

Náplň práce

Baví Vás programovat a chcete se v této oblasti realizovat? Jste nadšenec do automobilů? Říká Vám něco pojem Human - Machine Interface? ANO? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme kolegu/kolegyni na pozici "Vývojář/ka simulací HMI a Infotainment funkcí".

Co Vás v rámci HMI čeká?

* vytváření konceptů přístrojů a aplikací pro elektromobily (tachometry, infotainment, head-up displaye, voice control, gesture control)
* vývoj simulací konceptů HMI pro ovládání vozu
* vývoj v jazycích HTML5, CSS3, JavaScript

Požadavky

* komunikativní znalost písemné formy AJ
* alespon SŠ
* nadšení pro automotive a moderní technologie
* praxe v programování v jazycích HTML5, CSS3 a JavaScript
* znalost Axure
* znalost prostředí programů pro úpravu obrázků (Photoshop, GIMP)
* znalost principů UX

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav