Nabídka práce > Grafický vývojář

Grafický vývojář

Náplň práce

Baví Vás svět grafiky a máte zájem se v této oblasti i nadále realizovat? Chcete za sebou vidět hmatatelné výsledky své práce? Pak jste pro nás tím pravým! Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Hledáme kandidáta na pozici "Grafický vývojář".

Co Vás čeká?

* úprava grafického rozhraní infotainmentu
* práce se speciálním nástrojem pro grafické úpravy
* report chyb do ticketového systému
* komunikace s partnery v ČR, ale i v zahraničí

Požadavky

* alespon SŠ vzdělání
* znalost AJ
* zkušenosti se systémy JIRA nebo KPM
* znalosti HTML nebo CSS, základní znalost jazyka Javascript
* zápal pro automobily
* výhodou bude znalost programů EB Guide, SkinEditor, GIMP, Photoshop, ...

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Příspěvek na stravování * Služební mobilní telefon * Možnost karierního růstu * Práce na projektech pro koncern VW * Slevy pro členy koncernu
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav