Nabídka práce > Produktový inženýr pro SW oddělení

Produktový inženýr pro SW oddělení

Náplň práce

Chcete se podílet na vývoju produktů pro SW oddělení? Máte zkušenosti nebo alespoň povědomí o programování SW? Baví Vás svět technologií a chcete se v této oblasti realizovat? Pak jste pro nás tím pravým! Hledáme posilu na pozici "Produktový inženýr pro SW oddělení".

Co Vás čeká?

* analýza technických zadání/požadavků produktových manažerů
* účast na procesu zadávání nových produktů, inovace stávajících produktů a služeb
* aktivní spolupráce s interními i externímmi vývojovými týmy
* účast na přidělených projektech - návrhy řešení, zajištění realizace, kontrola termínů
* příprava a správa BackLogů, účast na SCRUM Meetings, příprava testovacích osnov

Požadavky

* pečlivost a schopnost nalézat vhodná řešení
* samostatnost a průbojnost, ale zároveň i týmového ducha
* schopnost posouvat věci dopředu
* aktivní a kreativní přístup k práci
* výhodou může být: zkušenost s vedením týmu, zkušenost s programováním, znalost SCRUMu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou