Nabídka práce > Programátor JAVA

Programátor JAVA

Náplň práce

Máte zkušenost s vývojem softwaru a chcete se v tomto oboru i nadále realizovat? JAVA a SQL pro Vás není jen nesmyslné spojení náhodných písmen? Máte zkušenosti s programováním? Pak jste pro nás tím pravým. Hledáme posilu do mladého kolektivu na pozici "Programátor JAVA".

Co Vás čeká?

* pomoc při návrhu architektury a nasazování vyvíjených systémů
* implementace a uvádění systémů do provozu
* tvorba a řízení projektové dokumentace
* analýza a návrh dílčích modulů systémů

Požadavky

* zkušenost s programováním v JAVA, Scala či Python
* běžná znalost SQL a GIT
* základní znalost anglického jazyka
* povědomí o Hadoop, případně o technologiích Spark, Flink, Map Reduce nebo Hive
* zkušnosti s Maven nebo Grandle
* výhodou ti může být znalost: Big Data distrubucí Hadoop, zkušenosti se zpracováním nestrukturovaných dat nebo znalost relačních i nerelačních databází

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční prémie * pružná pracovní doba * kafetérie * firemní školka * relokační balíček * fitness a relax * zdravotní volno (sick days) * jazykové kurzy * odborné vzdělávání a profesní růst
  • Místo pracoviště: Jablonec nad Nisou