Nabídka práce > Práce v administrativě, 20 000 Kč/měs., Jihlava

Práce v administrativě, 20 000 Kč/měs., Jihlava

Náplň práce

Hledáte praxi v administrativě? Pokud jste komunikativní, poradíte si s běžnou prací na PC a nebojíte se občas vyřídit e-mail také v angličtině, máme pro Vás skvělou příležitost získat praxi v pozici asistentky zákaznického servisu v Jihlavě.

Náplní Vaší práce bude:
- podpora zákazníků, řešení požadavků klientů
- komunikace s dalšími odděleními
- každodenní práce na PC
- administrativa spojená s prací v zákaznickém servise

Požadavky

- komunikativní člověk, který zapadne do našeho (spíše ženského) týmu
- alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka (nesmíte se bát zvednout telefon, řešit požadavky zákazníků, člověk s maturitou tohle hravě zvládne)
- pečlivost, svědomitost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 18000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - osobní ohodnocení - stravenky - možnost kariérního postupu v rámci firmy
  • Místo pracoviště: Jihlava