Nabídka práce > Skladník s VZV

Skladník s VZV

Náplň práce

- obsluha VZV
- manipulace s materiálem a výrobky
- třísměnný provoz

Požadavky

- vyučení
- praxe na obdobné pozici
- platný průkaz VZV
- ochotu pracovat ve 3-směnném provozu

Nabízíme

- stabilní zaměstnání
- nástup přímo do kmenového stavu společnosti!
- mzda 110Kč/hod + příplatky
- smlouva na HPP (již po půl roce na dobu neurčitou!)
- stravenky (80Kč)
- 13. plat
- přátelský kolektiv
- velké množství dalších benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na kulturu, sport, zdraví, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 900Kč, firemní akce, aj.)

Další informace

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své životopisy prostřednictvím odpovědního formuláře níže.
Nevíte, jak napsat životopis? Vytvořte si ho zdarma na: http://www.arietepersonal.cz/cz/cv-generator
Více z naší nabídky volných pracovních míst naleznete na http://www.arietepersonal.cz

Informace o pozici

  • ARIETE personal s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav - Plazy