Nabídka práce > NÁKUPČÍ/PLÁNOVAČ - výrobní společnost| až 45 000 Kč

NÁKUPČÍ/PLÁNOVAČ - výrobní společnost| až 45 000 Kč

Náplň práce

Nadnárodní výrobní společnost se sídlem na Novojičínsku hledá do svého týmu zkušeného kandidáta v oblasti nákupu/plánování. Pokud chcete působit ve společnosti, která je jedničkou na trhu v oblasti svého podnikání, neváhejte a kontaktuje nás.

Vaši náplní práce bude:
* plánování zásob
* revize nákupních objednávek
* správa dodavatelských dat, cen a dalších relevantních záznamů
* koordinace dostupnosti materiálu
* komunikace s dodavateli

Požadavky

* VŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici min. 3 roky
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* technické myšlení
* výborné komunikační dovednosti
* zkušenost s ERP systémy výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * výkonnostní prémie - vypláceny měsíčně * docházkový bonus - vyplácen měsíčně * další prémie vypláceny v souvislosti s počtem odpracovaných let * příspěvky na stravování * flexibilní pracovní doba * sportovní aktivity hrazené firmou (tenis, badminto
  • Místo pracoviště: Nový Jičín