Nabídka práce > Skladník až 25.000,- brutto

Skladník až 25.000,- brutto

Náplň práce

příjem/výdej zboží, příprava objednávek, polepování produktů, kontrola a balení objednávek.

Požadavky

Pečlivost, pracovitost a odolnost vůči stresu

Další informace

O Nás ->
Salon Professional pro vás hledá a dováží značky, které patří k nejlepším na světě. Produkty, které Vaši zákazníci chtějí a ze kterých bude Váš salon těžit.

Máme bohaté zkušenosti s tím, co obnáší práce a prodej v salonu, a na základě těchto zkušeností nové produkty nejdříve zkoušíme, abychom si ověřili, jak fungují a zda je po nich poptávka na našem trhu. Teprve potom — ve chvíli, kdy značce my sami absolutně důvěřujeme — ji nabízíme Vám.

Informace o pozici

  • Salon Professional, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: 21.000,- - 25.000,-
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: káva na pracovišti, stravenky, zaměstnanecké slevy na zboží a celopodnikové teambuildingy
  • Místo pracoviště: Praha