Nabídka práce > Pracovník centra dopravních informací

Pracovník centra dopravních informací

Náplň práce

- shromažďování, vyhodnocování a verifikace dopravních informací a zabezpečení jejich distribuce dalším uživatelům za využití informačního systému za účelem jejich zveřejnění prostřednictvím sdělovacích prostředků,
- zpracování, ověření a aktualizace dopravních informací ve stanoveném informačním systému týkající se zejména dlouhodobých uzavírek pozemních komunikací uvedených v rozhodnutích příslušných správních orgánů,
- doplňování policejních informací k aktuálním dopravním situacím, uzavírkám, objížďkám, přepravě nadměrných nákladů, k průjezdnosti hraničních přechodů a meteorologické situaci na pozemních komunikacích do informačního systému,
- zpracování statistiky dopravní nehodovosti v rámci celé České republiky za operační den a její zasílání příslušným uživatelům,
- směnný provoz - 12 h směny (denní, noční)

Požadavky

- vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou,
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, komunikace, vysoké pracovní nasazení, ochota,
- dobré komunikační, vyjadřovací a organizační schopnosti,
- dobrá znalost práce na PC,
- trestní a občanská bezúhonnost,
- orientace v dopravní síti ČR,
- stupeň utajení: Vyhrazené

Nabízíme

- zajímavou a zodpovědnou práci,
- sociální jistotu, zázemí a perspektivu státní organizace,
- 25 dnů řádné dovolené + 5 dní indispozičního volna,
- benefity FKSP (příspěvek na dovolenou, dětský tábor atd.)
- předpokládaný nástup: 1. července 2018

Další informace

Zájemci mohou zasílat své žádosti o přijetí do pracovního poměru s přiloženým životopisem na emailovou adresu: oopp.podatelna@pcr.cz do 8. června 2018.

Informace o pozici

  • Policie ČR
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 9. platová třída (příloha č. 2 Nařízení vlády č. 34/2017 Sb., v platném znění) platové rozpětí od 17.360 Kč do 26.110 Kč v závislosti na výši uznané praxe, - zvláštní příplatek: 1000 Kč, - osobní příplatek dle dosahovaných výsledků,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: FKSP (příspěvky na dovolenou, dětský tábor,.....)
  • Místo pracoviště: Strojnická 27