Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - šance pro ABSOLVENTY

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - šance pro ABSOLVENTY

Náplň práce

Tato pozice je určena pro ambiciózní a obchodně zaměřené uchazeče. Jsme rodinná firma, zakládáme si na dobrých vztazích mezi sebou. Naše sídlo je v Třebíči, ale Vaše pozice bude spíše o cestování po ČR, takže můžete být odkukdoliv. Není důležité, co máte za sebou, ani jestli jste muž nebo žena. Hledáme obchodníky, kteří si jdou za svým cílem a dokáží se nadchnout pro věc. Vašimi zákazníky budou velkoobchody, stavební firmy a mnoho dalších.

Vaší náplní práce zde bude:

* Péče o naše stávající zákazníky z 80%, 20% akviziční činnost
* Práce v terénu 90% - zákazníky máme po celé ČR
+ administrativa (kterou můžete dělat v pátek z domu)
* Akvizice nových klientů B2B
* Reporting vedení

Požadavky

- SŠ vzdělání
- ŘP. skup. B - aktivní řidič schopen se vydat sám do jakéhokoliv kouta ČR
- flexibilita a ochota k cestování
- obchodní zkušenosti budou výhodou, ale jsem otevření také motivovaným začátečníkům s chutí k obchodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební automobil také k soukromým účelům - Home office každý pátek - Flexibilní pracovní doba - její rozvržení je ve Vašich rukách - PC, mobilní telefon - také k soukorému využivání - 13. a 14. plat - měsíční odměny na základě plnění cílů
  • Místo pracoviště: Třebíč