Nabídka práce > Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav

Divizní vedoucí logistiky | 70 000 Kč | Mladá Boleslav

Náplň práce

Baví Vás plánování a logistika? Pracujete v projektové logistice v automotive a hledáte možnost profesního růstu? Pak hledáme právě Vás!

Reagujte na pozici

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ LOGISTIKY

Na této pozici budete mít zodpovědnost za:

* kalkulace logistických nákladů
* rozvoj logistických procesů
* příprava materiálových a informačních toků pro projekt
* pravidelná komunikace se zákazníkem
* komunikaci s výrobou.

Požadavky

* 2 roky zkušeností v logistice ve výrobní společnosti
* aktivní znalost angličtiny
* zkušenost s projektovou prací
* znalost logistických modulů v SAP
* schopnost rychle reagovat
* silné organizační schopnosti
* flexibilita pro pravidelné služební cesty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 60000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil * prémie a 13. plat * možnost profesního růstu * další odborné vzdělávání * příspěvek na stravování * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * po odpracovaní 1 roku týden dovolené navíc
  • Místo pracoviště: Mladá Boleslav