Nabídka práce > Asistent/ka týmu – Luxusní rezidenční pronájmy

Asistent/ka týmu – Luxusní rezidenční pronájmy

Náplň práce

S čím se budete denně potkávat?

K Vašim úkolům bude kromě jiného patřit profesionální řízení kanceláře, kompletní podpora obchodního oddělení, přepojování telefonátů, vítání návštěv, pomoc managementu kanceláře a Sales týmu v každodenní činnosti a provádění aktivit při prodeji a marketingu.

Budete mít na starosti vytváření prezentací nemovitostí v ČJ a AJ a zadávání inzerátů a prezentací nemovitostí jak v tisku, tak na internetu.

Požadavky

Co budete potřebovat, abyste se mohl/a naší podporou stát?

Anglický jazyk slovem i písmem na velmi pokročilé úrovni min C1 (překlady na denní bázi)
Český jazyk slovem i písmem na velmi pokročilé úrovni min C1
Máte prokazatelné výsledky v administrativě a organizování
Velmi dobrou úroveň práce na PC
Jste vysoce angažovaní, týmově orientovaní, ale zároveň samostatní
Nemůžete být bez kontaktu s lidmi a rádi všem pomáháte

Nabízíme

Co nabízíme my?

Pokud si Vás vybereme, budete stabilní podporou a nepostradatelnou organizační složkou naší kanceláře a celého týmu.

Budete mít zázemí nadnárodní společnosti, která se zabývá prodejem středního segmentu komerčních nemovitostí, luxusních rezidenčních nemovitostí a rezidenčními pronájmy.

Přijdete proto do každodenního styku s těmi nejkrásnějšími nemovitostmi v Praze.

Budete součást týmu, který drží spolu a společně jde za naplněním velkých cílů.

Vaší velkou odměnou Vám bude vděk kolegů za pomoc s administrativou a spokojený úsměv našich klientů.

Nabízíme zaměstnání na HPP na dobu určitou s možností prodloužení při vzájemné spokojenosti a dobrých výsledcích.

Další informace

Představujeme Vám podnikovou kulturu, která kombinuje týmového ducha s průkopnickým přístupem velmi unikátním způsobem.

Základní hodnoty naší společnosti jsou kompetence, exkluzivita a vášeň a celý náš tým jimi žije každý den.

Zvládáte dělat více věcí zároveň?

Je AJ Vaším druhým rodným jazykem?

Umíte mít věci rychle hotové?

Pokud dostanete důležitý úkol, zvládnete ho samostatně a efektivně?

Neobejdete se bez komunikace s lidmi?

Přidejte se k nám!

Vidíte se u nás?

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Váš životopis v českém jazyce s aktuální fotografií a originální motivační dopis, kterým nás přesvědčíte, že právě Vy jste tím vhodným kolegou pro naši společnost.

Informace o pozici

  • ENGEL & VÖLKERS ∙ Anděl Prague West
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Stavebnictví a reality,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha