Nabídka práce > PROGRAMÁTOR WPF/C#/.NET

PROGRAMÁTOR WPF/C#/.NET

Náplň práce

Přátelská atmosféra, spousta benefitů, to je to, co Tě čeká v této firmě.

Tvou náplní práce bude:
- starat se o SW infrastrukturu
- vývoj systému pro buildování a konfigurování SW projektů, používaný na pobočkách v Evropě i v USA
- rozvíjení systému pro tvorbu instalací
- být součástí mezinárodního týmu SW vývojářů a architektů, realizujících zahraniční projekty

Požadavky

- vzdělání v oblasti IT
- znalost C#, .NET a Visual Studio (ať už z vysoké školy či samostudia)
- znalost WPF
- zájem o moderní objektový SW design
- aktivní mluvená i psaná angličtina

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá práci v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi - nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu - odborné a jazykové vzdělávání - firemní benefity (bonusy, notebook, - pohyblivá pracovní doba, stravenky, - vzdělávací ku
  • Místo pracoviště: Olomouc