Nabídka práce > Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce

Pro nově vznikající společnost / reklamní agenturu zabývající se influenc marketingem, social contentem, kampaněmi na klíč, video a foto reklamními zakázkami, hledáme člověka s obchodním duchem, který bude nabízet služby naší agentury.

Požadavky

Obchodní zkušenosti, znalost oboru, dobré komunikační schopnosti.

Nabízíme

Příležitost pracovat s významnými influencery, známými značkami a vysoce profesionálními tvůrci audiovizuálních děl.
Odměnou formou provizí z domluvených zakázek

Další informace

Zajímá tě svět reklamy, influencerů a velkých značek? Máš obchodního ducha? Pak jsi náš člověk!

Informace o pozici

  • Blakkwood Records s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český, anglický
  • Plat: Provize dle sjednaných zakázek
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: flexibilní pracovní doba, jsi pánem svého času a vyděláš si tolik kolik budeš chtít
  • Místo pracoviště: Praha, ČR