Nabídka práce > Skladový OPERÁTOR – až 15 000 Kč - SPĚCHÁ

Skladový OPERÁTOR – až 15 000 Kč - SPĚCHÁ

Náplň práce

• manipulace se skladovaným zbožím
• příprava na expedici - balení zboží, štítkování, etiketování

Požadavky

• ochota pracovat na 2 směny - ranní, odpolední
• pravidelnou docházku
• nástup IHNED

Nabízíme

• dobré finanční ohodnocení, až 15 000 Kč/měsíčně
• placené přesčasy dle zákoníku práce
• příspěvek na stravné 35 Kč za odpracovaný den
• zvýhodněná doprava
• možnost týdenních záloh
• HPP - možnost dlouhodobé spolupráce
• práce v nadnárodní společnosti
• místo pracoviště: Brno – venkov, cca 20 Km jižně od Brna

Další informace

• v případě zájmu zašlete životopis na e-mail brno@jobleader.cz, volejte 9-17 v prac. dny nebo zašlete SMS (my se ihned ozveme zpět) na telefonní číslo 773 685 555

Informace o pozici

  • Job Leader Czech s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: základní
  • Plat: 15000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravné, příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Pohořelice