Nabídka práce > Letní brigáda!!! až 24 000 Kč Brno – venkov

Letní brigáda!!! až 24 000 Kč Brno – venkov

Náplň práce

Hledáš fajn brigádu? Jsi pracovitý a nelekneš se manuální práce? My pro tebe jednou takovou máme a je jenom kousek od Brna - Kuřim!

Klidně o tom řeknete kamarádům a vemte je sebou ať v tom nejste samy!!!

Vaší náplní práce bude:
- montáž a jemná manuální práce s kabeláží a konektory
- vizuální kontrola komponentů
- balení výrobků
- obsluha výrobních zařízení

Nástup možný od 14.6.2018!.

Požadavky

- věk minimálně 18 let
- výborný zdravotní stav
- odpracovat minimálně 4-5 týdnů
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní a noční 12hodinové směny) – dle platného rozvrhu směn včetně sobot a nedělí
- nebo možnost si navolit i směny iba ranní 12tky (4ranní, 4 dny volno)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 120 CZK do 120 CZK
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Dostanete od nás: *příspěvek na dopravu dle počtu km od 300 Kč - až 2500 Kč!!! *Příplatek za noc 10 % *Příplatek za víkend 10% *Příplatek za svátek 100 % *Příspěvek na závodní stravování * V případě oboustranné spokojenosti možnost pokračovat ve spol
  • Místo pracoviště: Kuřim