Nabídka práce > Řidič sk. C, E - ranní směna, více volna - Olomouc

Řidič sk. C, E - ranní směna, více volna - Olomouc

Náplň práce

- budete řídit nákladní automobil typu kontejner, skříňové auto, dodávka
- budete se účastnit nakládky a vykládky odpadů
- budete pečovat o svěřené vozidlo

Požadavky

- ŘP sk. C, E
- platné psychotesty, profesní průkaz řidiče, kartu řidiče
- měl byste se dobře orientovat v silničním provozu a měl byste mít už něco najeto
- měl by na Vás být spoleh
- uživatelská znalost práce s PC
- platné ADR je výhodou

Nabízíme

- jistoty - stabilní zaměstnání a pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci
- budeme se k Vám chovat férově a narovinu
- každý den se budete vracet domů - budete mít volná odpoledne a víkendy
- když budete pracovat přesčas nebo o víkendu, vše dostanete proplaceno
- 4 týdny dovolené + 1 týden placeného volna navíc a další zajímavé benefity
- nástup dle domluvy, nejlépe ihned

Další informace

- pracovní doba je od 6,00 hod.
- mzdu Vám sdělíme po telefonu nebo mailem

Informace o pozici

  • SUEZ CZ a.s.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90,- Kč, akciové programy, firemní akce, firemní soutěže ...
  • Vhodné pro: zdravé, fyzicky zdatné
  • Místo pracoviště: Olomouc