Nabídka práce > Pracovník zákaznického centra s polštinou-SPORTISIMO-Rudná

Pracovník zákaznického centra s polštinou-SPORTISIMO-Rudná

Náplň práce

- vyřizování objednávek, reklamací a dotazů zákazníků
- vyřizování telefonických dotazů
- péče o zákazníky
- překlady produktového katalogu do polského jazyka na stránce www.sportisimo.pl

Požadavky

- vzdělání min. SŠ. zakončené maturitou
- čeština a polština slovem i písmem na vynikající úrovni (C1 – C2)
- přehled v oblasti sportu a sportovních potřeb výhodou
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- schopnost jednat se zákazníky
- znalost práce na PC (Office, internet)
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost
- nástup možný ihned

Nabízíme

- Zázemí moderní a silné společnosti – největšího prodejce sportovního vybavení v ČR
- Práci v mladém dynamickém kolektivu
- Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- Zaměstnanecké benefity
- Místo výkonu práce – Rudná u Prahy

Informace o pozici

  • Sportisimo s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Služby,
  • Požadované vzdělání: vzdělání min. SŠ. zakončené maturitou
  • Požadované jazyky: čeština a polština slovem i písmem na vynikající úrovni (C1 – C2)
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rudná u Prahy